جدی تر از جنگ
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدار باشندو بیکار ننشینند؛ چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است. مقام معظم رهبری(دام ظله)

بیانات در دیدار کارگزاران نظام

چهارم رمضان 1391


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ۸:۳٥ ‎ق.ظ ] [ ]

تبیین بایدها و نباید های آرمانگرایی

در محیط های دانشجویی


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٥٥ ‎ب.ظ ] [ ]

چه کنیم که شب قدر پر باری داشته باشیم؟

درک شب قدر به اقدام های درونی و بیرونی بسیاری نیازمند است. بدون شک، بیدار ماندن در شب های قدر به تنهایی برای درک این شب کافی نیست؛ اگرچه در این سه شب میلیون ها نفر بیدارند و این شب ها را زنده می دارند، باید گفت، تنها عدّه محدودی موفق به درک فیض این شب عظیم القدر می شوند.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٦ ‎ب.ظ ] [ ]

خطرناکترین و مرگبارترین اسلحه شیطان

خداوند متعال در جزء هجدهم قرآن کریم به ما توصیه می کند که برای ترک گناه بهتر است به سراغ سرچشمه انجام گناهان بروید و سعی کنید هر چه زودتر کاری کنید و آن سرچشمه را از زندگی خود محو و نابود کنید .


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٤ ‎ب.ظ ] [ ]

اگر جامعه عدم شعور پیدا کرد، چنین جامعه‎ای را می‎شود به سرعت تحمیقش کرد، یعنی می‏توان آن را استعمار و استحمار کرد و بعد هم بر آن مسلّط شد. شخصی می‎آید شعار غلیظ‎تر و قشنگ‎تر می‎دهد و افراد جامعه را به سمت خودش می‎کشاند و بعد هم بر آن‎ها تسلّط پیدا می‎کند.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٤٢ ‎ب.ظ ] [ ]

 

تمام ممکنات و از جمله انسانها آن چنان به ذات پاک خدا وابسته اند که اگر لحظه اى رابطه آنان از او قطع شود همگى فانى و نابود مى شوند...


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:۳٢ ‎ب.ظ ] [ ]

اخلاص و کمال آن، در کلام امام علی (علیه السلام) چگونه بیان شده است؟


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ٩:٢٠ ‎ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

انتقاد، مخالفت، بیان عقاید با جرأت، هیچ اشکالى ندارد؛اما دور از هتک حرمت‌ها و اهانت‌ها و فحاشى و دشنام و این چیزها. همه هم در این زمینه مسئولند. فضاى هتک حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سیاسى است. ( مقام معظم رهبری )
امکانات وب