جدی تر از جنگ
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدار باشندو بیکار ننشینند؛ چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است. مقام معظم رهبری(دام ظله)

گفت: آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفته است «بیشترین فسادها و بزرگترین فسادهای قرن در دولت گذشته اتفاق افتاده است»!
گفتم: فساد «پتروپارس» و «کرسنت» و «مارین سرویس» و «شهرام جزایری»  و «قطعات فولادی» و... دهها فساد بزرگ دیگر در دوران کارگزاران و اصلاحات را می‌گوید؟! یا فساد سه هزار میلیارد تومانی که اصلاح‌طلبان مجرم اصلی آن یعنی مه‌آفرید را «کارآفرین»! و قابل تقدیر می‌دانستند؟!
گفت: نه بابا! همه اینها یادش رفته و منظورش دولت احمدی‌نژاد است.
گفتم: یعنی فساد در دولت قبلی از فساد دوران پهلوی و قاجار هم بیشتر بوده است؟!
گفت: چه عرض کنم؟! اگر دولت راستگویان! هر روز یک دروغ شاخدار نگوید سر مردم را با این پرت و پلاها گرم نکند و شیره‌ نمالد که مجبور است توضیح بدهد خودش تا حالا چه گلی به سر ملت زده است؟!
گفتم: یارو عادت داشت به پسرش سرکوفت ناپلئون را بزند و هردفعه به او می‌گفت؛ ای بی‌عرضه! ناپلئون اندازه تو که بود فرمانده لشکر بود! اندازه تو که بود فلان جا را فتح کرده بود! اندازه تو که بود... پسرش با عصبانیت گفت؛ باباجون! همین ناپلئون اندازه تو که بود، امپراطور فرانسه بود نه مثل تو دلارفروش کنار خیابون!!

[ شنبه ٢٥ بهمن ۱۳٩۳ ] [ ٩:٤۸ ‎ق.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

انتقاد، مخالفت، بیان عقاید با جرأت، هیچ اشکالى ندارد؛اما دور از هتک حرمت‌ها و اهانت‌ها و فحاشى و دشنام و این چیزها. همه هم در این زمینه مسئولند. فضاى هتک حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سیاسى است. ( مقام معظم رهبری )
امکانات وب