جدی تر از جنگ
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدار باشندو بیکار ننشینند؛ چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است. مقام معظم رهبری(دام ظله)

 

خسته نباشی سردار...

از بانه و پیرانشهر، قرارگاه حمزه و از نیروی مقاومت و لبنان تا فرماندهی نیروی انتظامی و تا همیشه...

همه آنهایی که تو را می‌شناختند نه به عنوان و یا جایگاه که به اسم «اصغر مقدم» در یادشان و جانشان نشسته ای و خوش مقام داری در نزد سوخته دلان جنگ!

شمایلی که یادآور بسیجی خوشروی، خوش گوی، پر کار، ثابت قدم در مسیر ولایت است و همین کافی است.

ایستادی و ماندی تا مدعیان دموکراسی یادبگیرند شهامت پذیرش انتقاد را، تواضع را و فروتنی را، چه سرخوشانه در آخرین مصاحبه‌ات به خودت و عملکردت ۱۰ دادی و کیست که نداند در وانفسای کمبودها و ناملایمات‌ و تیرهای پنهان و پیدای بلا، همیشه سینه سپر کردی و برای سربازانت در مرزهای کشور بارها در خلوت گریستی و گفتی که این بچه‌ها امانت مردم‌اند و چشم و چراغ خانواده‌شان و در برابر دشمن همانی بودی که در عملیات مرصاد منافقین را مثل گربه در گونی کردی و غائله فروغ خاموش فرقه رجوی را برای همیشه ناکام و در گور کردی!

با این همه، برای رسانه‌های گروهی پدری کردی و به خودت ۱۰ دادی و این شد اسباب شادی کودکانه آنها، مانده است که تو را و مرامت را بشناسند و بدانند که شهروندان همه در برابر پلیس مقتدر و مهربان باید که راحت باشند.

«برادر اصغر» تو و هم نسل‌های تو بسیجیان پای کار هستید و خواهید بود که معطل داوری زید و امر نمی‌شوند، این عباد خدا دل در گرو تکلیف دارند و بس.

الحق والانصاف که در نیروی انتظامی علی‌رغم همه نبودها و کمبودها درخشیدی و در تاریخ این نیرو از تو به عنوان فرماندهی منضبط، متخلق و کارامد و انتقادپذیر و با شرح صدر یاد خواهند کرد.

خسته نباشی سردار...

[ چهارشنبه ٢٠ اسفند ۱۳٩۳ ] [ ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

انتقاد، مخالفت، بیان عقاید با جرأت، هیچ اشکالى ندارد؛اما دور از هتک حرمت‌ها و اهانت‌ها و فحاشى و دشنام و این چیزها. همه هم در این زمینه مسئولند. فضاى هتک حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سیاسى است. ( مقام معظم رهبری )
امکانات وب