جدی تر از جنگ
دراین جنگ نرم،کافی است هواداران جبهه حق بیدار باشندو بیکار ننشینند؛ چراکه زبان حق همیشه مؤثرتراز زبان باطل است. مقام معظم رهبری(دام ظله)

در پی دستور رهبر انقلاب

به حذف بخشی از متن خوشامدگویی مهمانداران هواپیما

در خبرها خواندیم هنگامی که مهماندار هواپیمای مسافربری پرواز عادی تهران - مشهد در خوش‌آمدگویی ابتدایی به مسافران، به سبک معمول برای شادی روح امام و شهدا دعا و سلامتی رهبر انقلاب را آرزو کرد، رهبر انقلاب نیز که مسافر این پرواز بودند، با شنیدن این خوش‌آمدگویی، از بخش آرزوی سلامتی برای رهبر انقلاب ناراحت شدند و دستور حذف سریع این بخش از متن خوش‌آمدگویی مهمانداران توسط مسئولان مربوط را صادر کردند.

خیلی خیلی جالب بود برای حقیر. راستش هر موقع سفر هوایی داشتم و جملات خوشامدگویی مهمانداران رو می شنیدم در این فکر فرو می رفتم و حتی با اطرافیان مطرح می کردم  که : نکند مردم و مسافران وقتی این جملات را می شنوند ، فکر و ذهنیت غلطی نسبت به نظام و  رهبری پیدا کنند.نکند که بد دلان و حتی عوام الناس  تصور کنند جملات بیان شده مهمانداران ابلاغیه ای و حاکمیتی بوده و تشابهی با کشورهای با نظام پادشاهی دارد ...

الحمدالله که با این تذکر و دستور معظم له ، بار دیگر خودساختگی و  تیزبینی و تواضع رهبر انقلابمان برای مردم و حق جویان ثابت می شود ...

[ دوشنبه ۱٠ فروردین ۱۳٩٤ ] [ ۱۱:٥٤ ‎ق.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

انتقاد، مخالفت، بیان عقاید با جرأت، هیچ اشکالى ندارد؛اما دور از هتک حرمت‌ها و اهانت‌ها و فحاشى و دشنام و این چیزها. همه هم در این زمینه مسئولند. فضاى هتک حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سیاسى است. ( مقام معظم رهبری )
امکانات وب