پاسخ کیهان به ادعاهای اسحاق جهانگیری

گفت: آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفته است «بیشترین فسادها و بزرگترین فسادهای قرن در دولت گذشته اتفاق افتاده است»!
گفتم: فساد «پتروپارس» و «کرسنت» و «مارین سرویس» و «شهرام جزایری»  و «قطعات فولادی» و... دهها فساد بزرگ دیگر در دوران کارگزاران و اصلاحات را می‌گوید؟! یا فساد سه هزار میلیارد تومانی که اصلاح‌طلبان مجرم اصلی آن یعنی مه‌آفرید را «کارآفرین»! و قابل تقدیر می‌دانستند؟!
گفت: نه بابا! همه اینها یادش رفته و منظورش دولت احمدی‌نژاد است.
گفتم: یعنی فساد در دولت قبلی از فساد دوران پهلوی و قاجار هم بیشتر بوده است؟!
گفت: چه عرض کنم؟! اگر دولت راستگویان! هر روز یک دروغ شاخدار نگوید سر مردم را با این پرت و پلاها گرم نکند و شیره‌ نمالد که مجبور است توضیح بدهد خودش تا حالا چه گلی به سر ملت زده است؟!
گفتم: یارو عادت داشت به پسرش سرکوفت ناپلئون را بزند و هردفعه به او می‌گفت؛ ای بی‌عرضه! ناپلئون اندازه تو که بود فرمانده لشکر بود! اندازه تو که بود فلان جا را فتح کرده بود! اندازه تو که بود... پسرش با عصبانیت گفت؛ باباجون! همین ناپلئون اندازه تو که بود، امپراطور فرانسه بود نه مثل تو دلارفروش کنار خیابون!!

/ 1 نظر / 86 بازدید
میرسایت

سلام خوبی؟ وبلاگتو دیدم خیلی قشنگ بود. دوستش داشتم. چرا به سایت تبدیلش نمیکنی که با کلاس باشه؟ اگه میخواهی تبدیلش کنی یه سر به سایتم بزن اصلا کلن خوشحال میشم به سایتم هم یه سر بزنی http://mirsite.ir کلی میتونیم با هم همکاری داشته باشیم اگر هم دوست داشتی با هم تبادل لینک و تبادل بنر کنیم اگه کاری داشتی بهم زنگ بزن 09121596033 عاشقانه و بیصبرانه منتظرتم http://mirsite.ir میرسایت info@mirsite.ir http://mirsite.ir